T YAPI MENEMEN HAKKIMIZDA

T YAPI İNŞAAT olarak, İzmir Menemen’in merkezinde yer alan ve sektörde öncü konumda olan bir inşaat firmasıyız. Sunduğumuz projelerde kalite, estetik ve fonksiyonellik ön planda tutarak, çevre dostu ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Lokasyon seçimlerimiz, çevre yollarına ve ana ulaşım ağlarına yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır. Her proje, bölgenin dinamik yapısına uygun olarak tasarlanmakta ve görsel şölen niteliğindeki mimarisi ile dikkat çekmektedir.

Portföyümüzde iş merkezleri ve doğal yaşam alanlarında yer alan villa projelerimiz bulunmaktadır. İş merkezlerimiz modern iş dünyasının gereksinimlerini karşılarken, villa projelerimiz ise özel yaşam alanlarında konfor ve huzur sunmaktadır.

T YAPI İNŞAAT olarak sektörde 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz ve her geçen gün insanları kaliteli yaşam ve iş alanlarıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, her proje için özenle çalışıyoruz ve yenilikçi yaklaşımlarımızla fark yaratıyoruz.

MİSYON

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden bölgede ve Türkiye’de faliyet gösterdiğimiz sektörde lider konumuna erişmek.

VİZYON

Faliyet gösterdiğimiz sektörde güvenilir, yeniliğe açık, işinde uzman ve daima kaliteyi hedefleyen değerlerimizi koruyarak, çalışanlarımıza ve tüm iş ortaklarımıza sürekli değer kazandırmak.

Bugüne kadar birçok projeye imza atan şirketimiz, yüzlerce aileye huzurlu ve mutlu yuvalar kazandırmış ve kazandırmaya da devam edecektir.

20+Bitirilmiş Proje Sayısı
720+Dükkan ve Daire Sayısı
2100+Mutlu Müşteri Sayısı

Kalite, Güven, İtibar

_

T Yapı Menemen olarak köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

Eşitlik, Adalet, Vefa

_

T Yapı Menemen olarak en küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, yöneticilerimiz ve Topluluğumuz bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. T YAPI Ailesinin tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.

Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık

_

T Yapı Menemen olarak sağlam çatımız altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Toplumsal Fayda

 

_

T Yapı Menemen olarak toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.